Správná velikost

 

Rozdíly ve velikostech šatů jsou velké a každé šaty jsou opravdu jiné! Věnujte prosím pozornost tabulkám rozměrů. Pro Vaše pohodlí najdete svou velikost u každého modelu ve fotogalerii nebo v popisu, kde se nachází přehledná tabulka velikostí.

Každý jsme jiný a tak někdo raději nosí uplé a jiný zase volnější šaty. U některých střihů vůbec nevadí, pokud jsou „na tělo“, některé by naopak neměly odstávat.

Při výběru šatů volte spíše menší velikost, než je vaše konfekční. Podle zkušeností šaty sedí lépe a mohou být šité s rezervou.

TIP: Velikosti střihů u jednotlivých šatů se nemusí shodovat s konfekčními velikostmi. Každý návrhář má svůj vlastní „rukopis“ a přesné změření je proto nezbytné!

 

 

Průvodce měření

 

Pro přesné určení správné velikosti se musíte důkladně změřit a naměřené hodnoty porovnat s našimi tabulkami měr a velikostí. Při měření je vhodné obléknout pouze spodní prádlo. Nákresy znázorňují, jak přesně měření provádět.

 

TIP: Usnadněte si měření a požádejte o pomoc třeba kamarádku, výsledky tak budou mnohem přesnější.

 

Změřte se vždy přes prsa (v nejširším místě) a v pase (v nejužším místě, zpravidla hned pod žebry) a porovnejte Vaše míry s tabulkou velikostí. Pokud si ani po změření nejste jistá, ptejte se!

 

Jak se správně změřit GK

 

 !! Věnujte prosím při výběru správné velikosti zvýšenou pozornost uvedeným mírám ve velikostních tabulkách. V případě nejasností nás kontaktujte e-mailem info@gkarin.cz.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit